Produkty

How to Use The Pentatonic Scales

okładka.png
  • nowość

Opis

„(…)Pentatonic scale has notes that when played generate a pleasant melody, even if it is just the execution of this scale from up and down. This makes the life of everybody easy! It is just to memorize the pentatonic scale and then, when you are going to improvise a song in a major tonality, instead of “elaborating” a phrase with a major scale you play the pentatonic scale and it is guaranteed success! The pentatonic scale played backward is nice; played forward is nice; played from the middle to the end is nice, from the end to the beginning is nice, nice, nice, nice…”

http://www.simplifyingtheory.com/pentatonic-scale/

 PDF has 20 pages. Contains pentatonics and exercises that you can use on major, minor and dominant chords. You don't have to remember how the altered scale is built, just use the appropriate minor pentatonic scale.

______________________________________________________________________

 

Skala pentatoniczna ma nuty, które podczas grania generują przyjemną melodię, nawet jeśli jest to tylko wykonanie tej skali od góry do dołu. To sprawia, że życie każdego jest łatwe! Chodzi tylko o zapamiętanie skali pentatonicznej, a następnie, gdy zamierzasz zaimprowizować piosenkę w tonacji durowej, zamiast „opracowywać” frazy w durowej skali, grasz w skali pentatonicznej i gwarantuje to sukces! Skala pentatoniczna odtwarzana do tyłu jest fajne; grana do przodu jest fajna; grana od środka do końca jest fajny, od końca do początku jest fajna, fajna, fajna, fajna…

PDF ma 20 stron. Zawiera pentatoniki i ćwiczenia których możesz użyć na akordach durowych, mollowych i dominantowych. Nie musisz pamiętać jak zbudowana jest skala alterowana, wystarczy, że użyjesz odpowiedniej pentatoniki mollowej. 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl